Do jakich łazienek warto zastosować umywalkę 50 cm?

Jeśli chcemy stworzyć funkcjonalną łazienkę, to musimy odpowiednio zadbać o zgranie armatury. Obecny rynek oferuje wiele różnorodnych rozwiązań, lecz nie zawsze są one dostosowane do niewielkich rozmiarów pomieszczeń. Nikt nie chce rezygnować z atrakcyjnych wzorów, dlatego urządzanie małych wnętrz wymaga dużo większej uwagi niż ma to miejsce w dużych łazienkach. Zakupiona armatura powinna iść w parze z wygodą i funkcjonalnością, zwłaszcza jeśli chodzi o umywalkę, która często stanowi centrum domowego SPA.

Czy mała umywalka może być funkcjonalna?

To pytanie zadaje sobie wielu posiadaczy niewielkich metraży. Okazuje się, że umywalki 50 cm pozwalają na jednoczesne zachowanie zasad współczesnego designu, jak i funkcjonalności. To rozmiar, który często spełnia wszelkie indywidualne potrzeby. Umywalka 50 cm to nie tylko rozmiar, ale też różnorodne kształty, od których przede wszystkim zależy jej przydatność. Dysponując długimi i wąskimi pomieszczeniami należy pomyśleć o prostokącie. Jeśli nasza łazienka jest kwadratowa to owalne lub nablatowe umywalki będą najlepszym rozwiązaniem.

Montaż stojących umywalek

Istotny w przypadku doboru konkretnej umywalki jest jej montaż. Na rynku można spotkać modele wiszące oraz stojące. Te ostatnie zdaniem większości są najbardziej solidną metodą montażową. Można je również osadzić na blatach czy innych łazienkowych meblach. W tym przypadku w żaden sposób nie jest nas w stanie ograniczyć fantazja, takie umywalki mogą przybierać różnorodne kształty, zbliżone do nowoczesnych lub bardziej tradycyjnych form.

Zastosowanie wiszących umywalek 50 cm

Ten rodzaj montażu opiera się na doborze odpowiednich śrub. Tym sposobem właściciele niewielkich łazienek mogą zaoszczędzić kilka drogocennych centymetrów. Jeśli chcemy zadbać o wrażenia estetyczne, to warto zainwestować w półpostumenty lub postumenty, które mogą przybierać rozmaite kształty. Jednocześnie zasłonimy w ten sposób elementy instalacji.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *