Deska sedesowa wolnoopadająca – sposób na zwiększenie komfortu użytkowania toalety

To element miski WC, na który powinniśmy zwrócić szczególną uwagę podczas zakupu ceramiki sanitarnej. Deska sedesowa ma istotny wpływ na estetykę całej strefy toalety, ale także na wygodę korzystania z niej. Pod tym względami w szczególności wyróżniają modele wolnoopadające. Z tego powodu warto zapoznać się z zaletami tego wygodnego i nowoczesnego rozwiązania.

Dla komfortu i bezpieczeństwa

Miska WC wraz z deską wolnoopadającą zapewnia ciche i delikatne domykanie. Za takie działanie odpowiadają zawiasy do deski sedesowej wolnoopadającej. To one wyhamowują ruch pod ciężarem deski, dzięki czemu tempo jej opadania jest spowolnione. To wygodne, a zarazem bezpieczne rozwiązanie w codziennym użytkowaniu. Wystarczy lekkie pchnięcie wierzchniej części toalety, aby wprawić ją w ruch. Dzięki temu maksymalnemu ograniczeniu ulega bezpośredni kontakt użytkownika z ceramiką, co wpływa na poziom higieny.

Zakup na lata!

Zapomnij o przypadkowych uszkodzeniach deski, co zdarza się często w standardowych modelach. Zawiasy do deski sedesowej wolnoopadającej zapewniają ochronę elementów miski WC, które są narażone na trzaśnięcia. To także rozwiązanie, które nie wyrządzi krzywdy najmłodszym, a zarazem ciekawskim użytkownikom łazienki. Dziecięca dłoń nie zostanie przytrzaśnięta przez opadającą z dużym impetem deskę. Producenci modeli wolnoopadających wzbogacają swój produkt o powłokę antybakteryjną, która jest łatwa w czyszczeniu i bezpieczna dla zdrowia każdego użytkownika.

Od koloru do wyboru

Wielbiciele różnorodnych barw powinni znaleźć w ofertach producentów desek wolnoopadających praktycznie każdy wariant. Dostępne są nie tylko w klasycznej bieli, ale też w odcieniach szarości, brązu czy czerni. Za sprawą oryginalnej kolorystyki wystrój łazienki może nabrać unikatowego charakteru. Warto zainwestować w nieco droższe od standardowych zawiasy do deski sedesowej wolnoopadającej, wówczas zapomnimy o skrzypieniu przy zamykaniu czy nieumyślnym trzaśnięciu o miskę WC.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *